Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne i kosmetyczne
Rok: 2000
naskórka. Odświeża, wygładza, rozjaśnia oraz przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Po 15. roku życia do każdego rodzaju cery, także delikatnej.

Codziennie rano i wieczorem niewielką ilość żelu dokładnie rozprowadzić delikatnie masując na zwilżonej skórze twarzy i szyi, po czym spłukać obficie wodą.

naturalna betaina, wyciągi z arniki górskiej i lipy

Mleczko kosmetyczne do twarzy i demakijażu oczu z kompleksem roślinnym

Mleczko usuwa dokładnie resztki makijażu, kurzu i zanieczyszczeń. Działa regulująco na odczyn pH skóry nie naruszając jej naturalnej równowagi. Działa kojąco i łagodząco oraz wzmacniająco, przyspiesza też regenerację. Po zastosowaniu mleczka skóra staje się gładka i elastyczna.

Po 15. roku
naskórka. Odświeża, wygładza, rozjaśnia oraz przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.<br><br>Po 15. roku życia do każdego rodzaju cery, także delikatnej.<br><br>Codziennie rano i wieczorem niewielką ilość żelu dokładnie rozprowadzić delikatnie masując na zwilżonej skórze twarzy i szyi, po czym spłukać obficie wodą.<br><br>naturalna betaina, wyciągi z arniki górskiej i lipy<br><br>Mleczko kosmetyczne do twarzy i demakijażu oczu z kompleksem roślinnym<br><br>Mleczko usuwa dokładnie resztki makijażu, kurzu i zanieczyszczeń. Działa regulująco na odczyn pH skóry nie naruszając jej naturalnej równowagi. Działa kojąco i łagodząco oraz wzmacniająco, przyspiesza też regenerację. Po zastosowaniu mleczka skóra staje się gładka i elastyczna.<br><br>Po 15. roku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego