Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulturalne
Rok: 2003
obrzęki oraz skłonność do rumienia, zaczerwienień oraz tzw. "pajączków". Przeznaczona jest do pielęgnacji każdego typu skóry z rozszerzonymi naczynkami. Regularnie stosowana zmniejsza rumień. Pod jej wpływem rozległa siatka naczynek włosowatych ulega "uspokojeniu". Skóra jest zdecydowanie mniej zaczerwieniona.
poj.75 ml
KREM PÓŁTŁUSTY
Zawiera witaminę C, wyciąg z kasztanowca, cyprysu i lipy. Krem do pielęgnacji każdego typu skory z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, z tendencją do ich pękania i powstawania wybroczyn oraz ze skłonnością do rumienia. Poprawia ogólny wygląd skory - jest ona gładka, miękka, przyjemna w dotyku i zdecydowanie mniej zaróżowiona.
poj. 50 ml
BALSAM DO PIELĘGNACJI CIALA
Doskonale pielęgnuje skórę, odpowiednio ją
obrzęki oraz skłonność do rumienia, zaczerwienień oraz tzw. "pajączków". Przeznaczona jest do pielęgnacji każdego typu skóry z rozszerzonymi naczynkami. Regularnie stosowana zmniejsza rumień. Pod jej wpływem rozległa siatka naczynek włosowatych ulega "uspokojeniu". Skóra jest zdecydowanie mniej zaczerwieniona.<br>poj.75 ml <br>KREM PÓŁTŁUSTY<br>Zawiera witaminę C, wyciąg z kasztanowca, cyprysu i lipy. Krem do pielęgnacji każdego typu skory z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, z tendencją do ich pękania i powstawania wybroczyn oraz ze skłonnością do rumienia. Poprawia ogólny wygląd skory - jest ona gładka, miękka, przyjemna w dotyku i zdecydowanie mniej zaróżowiona.<br>poj. 50 ml<br>BALSAM DO PIELĘGNACJI CIALA<br>Doskonale pielęgnuje skórę, odpowiednio ją
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego