Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.21 (17)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Kraków?
- Niente, nie nada, nie ma żadnych rozmów.
To o czym rozmawiał pan z wiceprezesem Wisły Zdzisławem Kapką w piątek w krakowskim motelu Piast?
- (chwila ciszy). Byłem w Łodzi.
To kto rozmawiał, sobowtór Kłosa?
- No dobra, byłem tam.
Co ustaliliście?
- Nie mogę wam wszystkiego mówić. To była luźna rozmowa. Więcej - luzacka. A kto wam powiedział, że byłem? Przecież sami mnie prosili, abym o niczym nie mówił. Kto zeznał?
- My też nie możemy mówić. Zwłaszcza o informatorach.
- Aha...
MATI, CK
Kraków?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;- Niente, nie nada, nie ma żadnych rozmów.&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;To o czym rozmawiał pan z wiceprezesem Wisły Zdzisławem Kapką w piątek w krakowskim motelu Piast?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;- (chwila ciszy). Byłem w Łodzi.&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;To kto rozmawiał, sobowtór Kłosa?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;- No dobra, byłem tam.&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;Co ustaliliście?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;- Nie mogę wam wszystkiego mówić. To była luźna rozmowa. Więcej - luzacka. A kto wam powiedział, że byłem? Przecież sami mnie prosili, abym o niczym nie mówił. Kto zeznał?&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;- My też nie możemy mówić. Zwłaszcza o informatorach.&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;- Aha...&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MATI, CK
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!