Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 20
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
regionalnym RS AWS - Marka Fryźlewicza i Marka Koterbę. Na wniosek zebranych przyjęto również nazwę koła - Podhalańskie Koło Lokalne RS AWS. Zgodnie z zapisami statutu i ordynacji wyborczej Ruchu, do rejestracji koła lokalnego potrzebna jest jeszcze stosowna uchwała zarządu regionalnego. Wybór władz koła uprawomocni się po upływie czternastu dni. Tyle czasu ma również Zarząd na samodzielne ukonstytuowanie się.
sakSesja strategiczna

Strategie rozwoju gminy Bukowina Tatrzańska będą tematem 3-dniowej sesji, zaplanowanej na początek czerwca.
Władze gminy podpisały już umowę z Agencją Rozwoju Regionu Krakowskiego S.A., która opracuje plan rozwoju gminy na najbliższe kilka lat.
Przedstawiciele krakowskiej agencji będą uczestniczyć w
regionalnym RS AWS - Marka Fryźlewicza i Marka Koterbę. Na wniosek zebranych przyjęto również nazwę koła - Podhalańskie Koło Lokalne RS AWS. Zgodnie z zapisami statutu i ordynacji wyborczej Ruchu, do rejestracji koła lokalnego potrzebna jest jeszcze stosowna uchwała zarządu regionalnego. Wybór władz koła uprawomocni się po upływie czternastu dni. Tyle czasu ma również Zarząd na samodzielne ukonstytuowanie się.<br>&lt;au&gt;sak&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sesja strategiczna&lt;/tit&gt;<br><br>Strategie rozwoju gminy Bukowina Tatrzańska będą tematem 3-dniowej sesji, zaplanowanej na początek czerwca.<br>Władze gminy podpisały już umowę z Agencją Rozwoju Regionu Krakowskiego S.A., która opracuje plan rozwoju gminy na najbliższe kilka lat.<br>Przedstawiciele krakowskiej agencji będą uczestniczyć w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego