Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Azerbejdżanem podczas turnieju kwalifikacyjnego w Baku? Trener, który skazał tym samym drużynę na porażkę, powinien spalić się ze wstydu.
Gratuluję prezesowi Januszowi Biesiadzie. Po raz kolejny dowiódł, że chwalić się swoimi sukcesami potrafi jak nikt. Tylko że te jego przechwałki nijak mają się do rzeczywistości.
Pan prezes, jak widać, nie ma prawdziwych kumpli. Tak bardzo obnosił się przecież z przyjaźnią szefa Międzynarodowej Federacji Siatkówki Rubena Acosty, a ten w najważniejszym momencie zostawił go na lodzie. Na dodatek ten sam Acosta dał dodatkową szansę Dominikanie.
Gratuluję. Miłych wakacji panowie!
JACEK ADAMCZYK szef działu sportowego Faktu

CYTAT DNIA
Obraz emitowany w telewizji publicznej
Azerbejdżanem podczas turnieju kwalifikacyjnego w Baku? Trener, który skazał tym samym drużynę na porażkę, powinien spalić się ze wstydu.<br>Gratuluję prezesowi Januszowi Biesiadzie. Po raz kolejny dowiódł, że chwalić się swoimi sukcesami potrafi jak nikt. Tylko że te jego przechwałki nijak mają się do rzeczywistości.<br>Pan prezes, jak widać, nie ma prawdziwych kumpli. Tak bardzo obnosił się przecież z przyjaźnią szefa Międzynarodowej Federacji Siatkówki Rubena Acosty, a ten w najważniejszym momencie zostawił go na lodzie. Na dodatek ten sam Acosta dał dodatkową szansę Dominikanie.<br>Gratuluję. Miłych wakacji panowie!<br>&lt;au&gt;JACEK ADAMCZYK szef działu sportowego Faktu&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;CYTAT DNIA&lt;/&gt;<br>Obraz emitowany w telewizji publicznej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego