Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy RTV
Rok: 2002
i zastanowić się, jakie źródła muzyki chcemy używać!
32
GŁOŚNIKI
Mamy wielkie doświadczenie w opracowywaniu nowatorskich materiałów i kształtów stożków w głośnikach. Dziś głośniki Sony XPLOD należą do najlepszych na rynku. W dodatku takie, które będą świetnie pasowały do samochodu.
40
WZMACNIACZE I GŁOŚNIKI BAOWE
Decyzję o tym, jak mocny ma być dźwięk, pozostawiamy użytkownikowi. To on wie, ile jest w stanie wytrzymać... aby nikomu nie ograniczać swobody wyboru, przygotowaliśmy imponującą ofertę wzmacniaczy mocy XPLOD i głośników basowych.
48
"SOUND ON TOP"
Kto mówi, że nie da się poprawić jakości dźwięku w aucie z wypożyczalni albo w samochodzie służbowym? Jedyna w
i zastanowić się, jakie źródła muzyki chcemy używać!<br>32<br>GŁOŚNIKI<br>Mamy wielkie doświadczenie w opracowywaniu nowatorskich materiałów i kształtów stożków w głośnikach. Dziś głośniki &lt;name type="org"&gt;Sony&lt;/&gt; XPLOD należą do najlepszych na rynku. W dodatku takie, które będą świetnie pasowały do samochodu.<br>40<br>WZMACNIACZE I GŁOŚNIKI BAOWE<br>Decyzję o tym, jak mocny ma być dźwięk, pozostawiamy użytkownikowi. To on wie, ile jest w stanie wytrzymać... aby nikomu nie ograniczać swobody wyboru, przygotowaliśmy imponującą ofertę wzmacniaczy mocy XPLOD i głośników basowych.<br>48<br>"SOUND ON TOP"<br>Kto mówi, że nie da się poprawić jakości dźwięku w aucie z wypożyczalni albo w samochodzie służbowym? Jedyna w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego