Typ tekstu: Książka
Autor: Fijewski Piotr
Tytuł: Jak rozwinąć skrzydła
Rok: 1996
ważnej dla niej sprawie, prawdopodobnie pierwsze co zrobisz - o ile będziesz chciał z żoną porozmawiać - to wyłączysz radio, żeby ją lepiej słyszeć i żeby się lepiej skoncentrować. Zmienisz warunki zewnętrzne dopasowując je do Twoich możliwości nawiązania kontaktu z żoną.
W sytuacji, w której Twój rozmówca krzyczy na Ciebie, poszturchuje Cię, macha przed nosem rękami lub obrzuca Cię obraźliwymi epitetami można powiedzieć, że tworzy on pewne formalne warunki rozmowy, które bynajmniej nie sprzyjają temu, abyś mógł go spokojnie wysłuchać, skupić się na tym, co mówi oraz prowadzić rozmowę.
Zanim wsłuchasz się w treść przekazu do Ciebie kierowanego, zadbaj o to, aby warunki
ważnej dla niej sprawie, prawdopodobnie pierwsze co zrobisz - o ile będziesz chciał z żoną porozmawiać - to wyłączysz radio, żeby ją lepiej słyszeć i żeby się lepiej skoncentrować. Zmienisz warunki zewnętrzne dopasowując je do Twoich możliwości nawiązania kontaktu z żoną.<br>W sytuacji, w której Twój rozmówca krzyczy na Ciebie, poszturchuje Cię, macha przed nosem rękami lub obrzuca Cię obraźliwymi epitetami można powiedzieć, że tworzy on pewne formalne warunki rozmowy, które bynajmniej nie sprzyjają temu, abyś mógł go spokojnie wysłuchać, skupić się na tym, co mówi oraz prowadzić rozmowę.<br>Zanim wsłuchasz się w treść przekazu do Ciebie kierowanego, zadbaj o to, aby warunki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego