Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 03.30
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
go w tym Marek Rząsa (PO). Przy okazji padł wniosek, żeby głosowanie nad "szóstką" było imiennie, bo wtedy wyborcom łatwiej będzie wykryć ewentualnych oszustów.
W konsternację wprawił wszystkich jednak nie żaden opozycjonista, a kojarzony do tej pory z obozem władzy (czyli przeprowadzającym reformę oświaty) Stanisław Szarzyński, odzywający się w czasie magistrackich niezmiernie rzadko: - Nie chciałem sesji w wielką środę, ale jak tak, to róbmy rachunek sumienia! - zaczął.

JAROSŁAW
Jest 300 było 900
Od pierwszego marca w ZPDz Jarlan pracuje tylko 300 osób. Czy uda im się zawiązać spółkę pracowniczą i utrzymać produkcję dziewiarską?

W związku z upadłością firmy pracę w Jarlanie
go w tym Marek Rząsa (PO). Przy okazji padł wniosek, żeby głosowanie nad "szóstką" było imiennie, bo wtedy wyborcom łatwiej będzie wykryć ewentualnych oszustów. <br>W konsternację wprawił wszystkich jednak nie żaden opozycjonista, a kojarzony do tej pory z obozem władzy (czyli przeprowadzającym reformę oświaty) Stanisław Szarzyński, odzywający się w czasie magistrackich niezmiernie rzadko: - Nie chciałem sesji w wielką środę, ale jak tak, to róbmy rachunek sumienia! - zaczął.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;JAROSŁAW <br>Jest 300 było 900&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Od pierwszego marca w ZPDz Jarlan pracuje tylko 300 osób. Czy uda im się zawiązać spółkę pracowniczą i utrzymać produkcję dziewiarską?&lt;/&gt;<br><br>W związku z upadłością firmy pracę w Jarlanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego