Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 3(151)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
1988 roku.
Scarborough miało jednak przed sobą kilka miesięcy całkowitego spokoju.
Tadeusz Wójciak
cdn.
Uwaga Czytelnicy! Następny odcinek tego niesamowitego reportażu zamieścimy w Wydaniu Specjalnym nr 1/99 "Detektywa", który ukaże się w sprzedaży już w połowie marca br.


ZAGINĘLI BEZ WIEŚCI

Magdalena Nowak - córka Jana i Krystyny, urodzona 13 maja 1980 r. w Miechowie, zamieszkała w Zarogowie pod numerem 17, w gminie Miechów w województwie świętokrzyskim. Była uczennicą Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Miechowie, gdzie uczyła się fryzjerstwa. Zaginęła bez wieści po wyjściu z domu, w godzinach rannych, 25 lutego 1997 r.
Rysopis: wiek z wyglądu około 17 lat, wzrost 184
1988 roku.<br>Scarborough miało jednak przed sobą kilka miesięcy całkowitego spokoju.<br>&lt;au&gt;Tadeusz Wójciak&lt;/&gt;<br>&lt;hi&gt;cdn.<br>Uwaga Czytelnicy! Następny odcinek tego niesamowitego reportażu zamieścimy w Wydaniu Specjalnym nr 1/99 "Detektywa", który ukaże się w sprzedaży już w połowie marca br.&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;ZAGINĘLI BEZ WIEŚCI&lt;/&gt;<br><br>Magdalena Nowak - córka Jana i Krystyny, urodzona 13 maja 1980 r. w Miechowie, zamieszkała w Zarogowie pod numerem 17, w gminie Miechów w województwie świętokrzyskim. Była uczennicą Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Miechowie, gdzie uczyła się fryzjerstwa. Zaginęła bez wieści po wyjściu z domu, w godzinach rannych, 25 lutego 1997 r.<br>Rysopis: wiek z wyglądu około 17 lat, wzrost 184
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego