Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 40
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
mieszkania bez lodówki, telewizora, magnetofonu i automatycznych urządzeń kuchennych.
Niewątpliwie jest w tym jakaś doza snobizmu, ale przede wszystkim pożytecznych aspiracji oraz ambicji warunkujących postęp. Ustalanie granic jest w tym przypadku bardzo trudne, a dyskusja nad tym co w jakim stopniu jest postępowe a co snobistyczne łatwo zaprowadziłaby nas na manowce.
Pomoc w wykonywaniu pracy
Jeśli jednak warto na ten temat dyskutować, to przede wszystkim nad rolą i funkcji społeczną własnego samochodu w naszym kraju. Oczywiście niektóre podstawowe funkcje samochodu osobowego, jako środka komunikacyjnego, są wszędzie podobne i niezależne od warunków społeczno-ustrojowych.
Profesor Marian Madeyski w swoim skrypcie "Wstęp do
mieszkania bez lodówki, telewizora, magnetofonu i automatycznych urządzeń kuchennych.<br> Niewątpliwie jest w tym jakaś doza snobizmu, ale przede wszystkim pożytecznych aspiracji oraz ambicji warunkujących postęp. Ustalanie granic jest w tym przypadku bardzo trudne, a dyskusja nad tym co w jakim stopniu jest postępowe a co snobistyczne łatwo zaprowadziłaby nas na manowce.<br>&lt;tit1&gt;Pomoc w wykonywaniu pracy&lt;/&gt;<br> Jeśli jednak warto na ten temat dyskutować, to przede wszystkim nad rolą i funkcji społeczną własnego samochodu w naszym kraju. Oczywiście niektóre podstawowe funkcje samochodu osobowego, jako środka komunikacyjnego, są wszędzie podobne i niezależne od warunków społeczno-ustrojowych.<br> Profesor Marian Madeyski w swoim skrypcie "Wstęp do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego