Typ tekstu: Książka
Autor: Zielińska Teresa
Tytuł: Maszyny kroczące
Rok: 2003
też mogą występować jako niezależne moduły w obudowach i wtedy łączenie dokonuje się odpowiednimi przyłączami i kablami.
To drugie rozwiązanie jest często stosowane w przemyśle do sterowania silnikami większych mocy w układach stacjonarnych; nie ma tu problemu wagi i wielkości układu.
Pierwsze rozwiązanie jest natomiast częściej spotykane w systemach sterowania maszyn kroczących, ponieważ zapewnia większą miniaturyzację.
Jako podsumowanie tej części rozważań, podamy zebrane w punkty problemy, jakie
należy rozważyć, przy specyfikacji sprzętowej systemu.

Sterowniki

• należy ustalić, czy będzie stosowany sprzęg specjalizowany i komputer główny,
czy też karty sterowników ruchu,
• należy ustalić (czy też zidentyfikować, jeżeli jest to narzucone w
też mogą występować jako niezależne moduły w obudowach i wtedy łączenie dokonuje się odpowiednimi przyłączami i kablami. <br>To drugie rozwiązanie jest często stosowane w przemyśle do sterowania silnikami większych mocy w układach stacjonarnych; nie ma tu problemu wagi i wielkości układu. <br>Pierwsze rozwiązanie jest natomiast częściej spotykane w systemach sterowania maszyn kroczących, ponieważ zapewnia większą miniaturyzację. <br>Jako podsumowanie tej części rozważań, podamy zebrane w punkty problemy, jakie <br>należy rozważyć, przy specyfikacji sprzętowej systemu. <br><br>&lt;tit&gt;Sterowniki &lt;/&gt;<br><br>&#149; należy ustalić, czy będzie stosowany sprzęg specjalizowany i komputer główny, <br>czy też karty sterowników ruchu, <br>&#149; należy ustalić (czy też zidentyfikować, jeżeli jest to narzucone w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego