Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.30
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
chaos i niepewność. Coraz głośniej mówi się o dymisji całego zarządu funduszu.
Miesiąc obowiązywania nowych zasad rozliczania się Narodowego Funduszu Zdrowia z publicznymi i niepublicznymi szpitalami i przychodniami potwierdził wszystkie obawy, jakie świadczeniodawcy i eksperci formułowali pod koniec roku. - Będzie bałagan, fundusz jest nieprzygotowany do nowego sposobu rozliczania - przestrzegali. Jednak mimo oporów środowiska kierownictwo NFZ przeforsowało swoją koncepcję.
Dziś trudno znaleźć szpital, który nie obawiałby się krachu finansowego. Placówki nie wiedzą ani, ile dostaną pieniędzy za świadczenia wykonane w styczniu, ani nawet, w jaki sposób mają przygotować rozliczenie dla NFZ.
- Kilka dni temu zarząd zmienił katalog świadczeń. Do 10 lutego musimy
chaos i niepewność. Coraz głośniej mówi się o dymisji całego zarządu funduszu.&lt;/&gt;<br>Miesiąc obowiązywania nowych zasad rozliczania się &lt;name type="org"&gt;Narodowego Funduszu Zdrowia&lt;/&gt; z publicznymi i niepublicznymi szpitalami i przychodniami potwierdził wszystkie obawy, jakie świadczeniodawcy i eksperci formułowali pod koniec roku. &lt;q&gt;- Będzie bałagan, fundusz jest nieprzygotowany do nowego sposobu rozliczania&lt;/&gt; - przestrzegali. Jednak mimo oporów środowiska kierownictwo &lt;name type="org"&gt;NFZ&lt;/&gt; przeforsowało swoją koncepcję.<br>Dziś trudno znaleźć szpital, który nie obawiałby się krachu finansowego. Placówki nie wiedzą ani, ile dostaną pieniędzy za świadczenia wykonane w styczniu, ani nawet, w jaki sposób mają przygotować rozliczenie dla &lt;name type="org"&gt;NFZ&lt;/&gt;.<br>&lt;q&gt;- Kilka dni temu zarząd zmienił katalog świadczeń. Do 10 lutego musimy
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!