Typ tekstu: Książka
Autor: Kwiatkowski Tadeusz
Tytuł: Panopticum
Rok: 1995
a to w teatr, a to w inteligencję, w zgadywanie tytułów książek na podstawie improwizowanych scenek, że nie potrzeba nam było dodatkowych podniet.
Nie wiem, jak ten czas ocenia Kazimierz, ale dla wielu z nas był to jeden z najbardziej uroczych fragmentów życia. Tak, chodziliśmy w starych łachach, odżywialiśmy się mizernie, mieliśmy dość ambiwalentne poglądy na to, co się zaczynało dziać w kraju, ale pięć straconych lat młodości trzeba było sobie wynagrodzić i otrząsnąć się z ponurych wspomnień. Kazimierz, zawsze zrównoważony, liczący się z realiami życia, czasem tylko upominał żonę, by zanadto nie szastała pieniędzmi.
Trzecie nasze starcie miało miejsce również
a to w teatr, a to w inteligencję, w zgadywanie tytułów książek na podstawie improwizowanych scenek, że nie potrzeba nam było dodatkowych podniet.<br>Nie wiem, jak ten czas ocenia Kazimierz, ale dla wielu z nas był to jeden z najbardziej uroczych fragmentów życia. Tak, chodziliśmy w starych łachach, odżywialiśmy się mizernie, mieliśmy dość ambiwalentne poglądy na to, co się zaczynało dziać w kraju, ale pięć straconych lat młodości trzeba było sobie wynagrodzić i otrząsnąć się z ponurych wspomnień. Kazimierz, zawsze zrównoważony, liczący się z realiami życia, czasem tylko upominał żonę, by zanadto nie szastała pieniędzmi.<br> Trzecie nasze starcie miało miejsce również
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego