Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Oczywiście, mamusiu - powiedziałam. - Tak się wygląda, kiedy wychodzi się z więzienia. Byłam tam, kiedy przygotowywałam się do roli Jackie, więc wiem.
- Chodzą jednak słuchy o nominacji do Oscarów. Chyba nie wystąpisz na tak wspaniałej uroczystości w roboczym kombinezonie?
- Och! Powinnaś usłyszeć moją mamę, kiedy powiedziałam jej, że pracownie wielkich projektantów mody zaoferowały mi swoje usługi. "Nareszcie będziesz wyglądać (naśladuje głos mamy) jak prawdziwie dorosła kobieta." I już za chwilę komentuje projektanckie propozycje. - Ta suknia jest wspaniała. Czy włożysz do niej pończochy? - Nie wiem, mamo. Nie jestem pewna, czy zmieszczą się pod nią majtki - odpowiadam. Lubię się czasami odgryźć!
- Przyznaj się, którego
Oczywiście, mamusiu - powiedziałam. - Tak się wygląda, kiedy wychodzi się z więzienia. Byłam tam, kiedy przygotowywałam się do roli Jackie, więc wiem. <br>- Chodzą jednak słuchy o nominacji do Oscarów. Chyba nie wystąpisz na tak wspaniałej uroczystości w roboczym kombinezonie?<br>- Och! Powinnaś usłyszeć moją mamę, kiedy powiedziałam jej, że pracownie wielkich projektantów mody zaoferowały mi swoje usługi. "Nareszcie będziesz wyglądać (naśladuje głos mamy) jak prawdziwie dorosła kobieta." I już za chwilę komentuje projektanckie propozycje. - Ta suknia jest wspaniała. Czy włożysz do niej pończochy? - Nie wiem, mamo. Nie jestem pewna, czy zmieszczą się pod nią majtki - odpowiadam. Lubię się czasami odgryźć!<br>- Przyznaj się, którego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego