Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
znanych faktów, m.in. z życia w kanadyjskich obozach jenieckich, trochę mądrzenia na temat "dlaczego Niemcy tak lubili Hitlera" i filozofowania o tym "jak to na wojence". Dla maniaków.

BOB BRIER
Mumie egipskie

gatunek: sfinksowe kompendium
Egipskie "who is who", czy też raczej "what is what", ze szczególnym uwzględnieniem tematu "mumia dziejach, literaturze i sztuce". Bob Brier, dziekan filozofii z Uniwersytetu Long Island, w przeciwieństwie do większości naszych naukowców pisze o Ramzesach i Tutenchamonie w sposób przystępny i ciekawy. Dla zainteresowanych.

HARRY HARRISON, MARVIN MINSKY
Opcja Turinga

gatunek: thriller implantologiczny
Poważnie uszkodzony w wypadku spec od sztucznej inteligencji, Brian Delaney, trafia
znanych faktów, m.in. z życia w kanadyjskich obozach jenieckich, trochę mądrzenia na temat "dlaczego Niemcy tak lubili Hitlera" i filozofowania o tym "jak to na wojence". Dla maniaków.<br><br>&lt;tit&gt;BOB BRIER<br>Mumie egipskie&lt;/&gt;<br><br>gatunek: sfinksowe kompendium<br>Egipskie &lt;foreign&gt;"who is who"&lt;/&gt;, czy też raczej &lt;foreign&gt;"what is what"&lt;/&gt;, ze szczególnym uwzględnieniem tematu "mumia dziejach, literaturze i sztuce". Bob Brier, dziekan filozofii z Uniwersytetu Long Island, w przeciwieństwie do większości naszych naukowców pisze o Ramzesach i Tutenchamonie w sposób przystępny i ciekawy. Dla zainteresowanych.<br><br>&lt;tit&gt;HARRY HARRISON, MARVIN MINSKY<br>Opcja Turinga&lt;/&gt;<br><br>gatunek: thriller implantologiczny<br>Poważnie uszkodzony w wypadku spec od sztucznej inteligencji, Brian Delaney, trafia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego