Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
odwołany ze stanowiska. Ze względu na podejrzenia prokuratora, że mógłby utrudniać postępowanie, podejrzany został umieszczony w areszcie.
(Metropol)Performans młodych Wojtek KIWI Jaruszewski w pokazie pt. "Breaking news", który odbył się w CSW w Warszawie.
(PAP)Policja poszukuje świadków napadu

TARGÓWEK Wczoraj policja przesłuchała kilkunastu świadków w sprawie poniedziałkowego napadu na Bank Gospodarki Żywnościowej przy ul. Służebnej.
Jak ustalono, bandyci najprawdopodobniej uciekli z miejsca zdarzenia srebrnym mercedesem. Pracownicy banku przyznali, że prócz 60 tysięcy złotych mężczyźni zrabowali także 10 tysięcy dolarów. Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia tel. .
(Metropol)Łoś - nieśpieszny przechodzień

Bemowo Wczoraj po ul. Radiowej spacerował łoś. Straż miejska za
odwołany ze stanowiska. Ze względu na podejrzenia prokuratora, że mógłby utrudniać postępowanie, podejrzany został umieszczony w areszcie.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Performans młodych&lt;/&gt; Wojtek KIWI Jaruszewski w pokazie pt. "Breaking news", który odbył się w CSW w Warszawie.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Policja poszukuje świadków napadu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TARGÓWEK&lt;/&gt; Wczoraj policja przesłuchała kilkunastu świadków w sprawie poniedziałkowego napadu na Bank Gospodarki Żywnościowej przy ul. Służebnej.<br>Jak ustalono, bandyci najprawdopodobniej uciekli z miejsca zdarzenia srebrnym mercedesem. Pracownicy banku przyznali, że prócz 60 tysięcy złotych mężczyźni zrabowali także 10 tysięcy dolarów. Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia tel. &lt;gap&gt;.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łoś - nieśpieszny przechodzień&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bemowo&lt;/&gt; Wczoraj po ul. Radiowej spacerował łoś. Straż miejska za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego