Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2004
wprowadza wiele jednolitych rozwiązań, które obowiązują wszystkie banki i posiadaczy kart.
Najważniejszy zapis dla klienta dotyczy odpowiedzialności za operacje dokonane przy użyciu karty przez osobę nieupoważnioną. Zgodnie z ustawą - do chwili zgłoszenia utraty karty klient odpowiada z operacje dokonane przez osobę nieupoważnioną jedynie do równowartości kwoty 150 euro.
Ustawa nałożyła na banki obowiązek podpisania z każdym posiadaczem kart nowej umowy. Na realizację tego zadania banki mają czas do końca października 2004 r.
PKO BP zaprasza klientów do oddziałów w celu podpisania nowej umowy. Klienci mogą dokonać tej prostej formalności w dowolnie wybranym terminie w oddziale prowadzącym rachunek.
Do posiadaczy kart PKO Ekspres
wprowadza wiele jednolitych rozwiązań, które obowiązują wszystkie banki i posiadaczy kart.<br>Najważniejszy zapis dla klienta dotyczy odpowiedzialności za operacje dokonane przy użyciu karty przez osobę nieupoważnioną. Zgodnie z ustawą - do chwili zgłoszenia utraty karty klient odpowiada z operacje dokonane przez osobę nieupoważnioną jedynie do równowartości kwoty 150 euro.<br>Ustawa nałożyła na banki obowiązek podpisania z każdym posiadaczem kart nowej umowy. Na realizację tego zadania banki mają czas do końca października 2004 r.<br>&lt;name type="org"&gt;PKO BP&lt;/&gt; zaprasza klientów do oddziałów w celu podpisania nowej umowy. Klienci mogą dokonać tej prostej formalności w dowolnie wybranym terminie w oddziale prowadzącym rachunek.<br>Do posiadaczy kart &lt;name type="org"&gt;PKO&lt;/&gt; Ekspres
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego