Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Dziewczyna z Ipanemy
Rok: 2003
apelu - Jak to sobie wyobrażasz? Będziesz niedouczony, pokłócony ze wszystkimi, jak chcesz odzyskać spokój wewnętrzny nie mając spokoju na zewnątrz? I jak góry ci mają w tym pomóc?
- Proszę pana tylko o pomoc, na próbę. Może nie dam rady, wtedy wrócę. Albo zrobię coś innego. A może dam radę. A na co mi dyplom magisterski w pracy w schronisku?
Dostał posadę recepcjonisty, bo akurat dziewczyna, która ją zajmowała, poszła przed dwoma miesiącami na urlop macierzyński. Michał przypuszczał, że ojcem jej dziecka jest cały 30-osobowy kurs narciarski, zimą goszczący w schronisku. Zbliżały się święta i związany z nimi tłok sezonowy. Dotychczas sam
apelu - Jak to sobie wyobrażasz? Będziesz niedouczony, pokłócony ze wszystkimi, jak chcesz odzyskać spokój wewnętrzny nie mając spokoju na zewnątrz? I jak góry ci mają w tym pomóc?<br>- Proszę pana tylko o pomoc, na próbę. Może nie dam rady, wtedy wrócę. Albo zrobię coś innego. A może dam radę. A na co mi dyplom magisterski w pracy w schronisku?<br>Dostał posadę recepcjonisty, bo akurat dziewczyna, która ją zajmowała, poszła przed dwoma miesiącami na urlop macierzyński. Michał przypuszczał, że ojcem jej dziecka jest cały 30-osobowy kurs narciarski, zimą goszczący w schronisku. Zbliżały się święta i związany z nimi tłok sezonowy. Dotychczas sam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!