Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy sprzętu komputerowego
Rok: 2000
lub kilkudziesięcioma hasłami.
Program umożliwia zapisanie wszystkich potrzebnych haseł na nośniku sprzętowym (pastylki pamięciowe z czytnikiem dołączanym do portu szeregowego) lub w pliku. Hasła przechowywane są w postaci zaszyfrowanej przy użyciu hasła głównego.
Sposób wykorzystania programu jest bardzo prosty: w systemie Windows zamiast wpisywać żądane przez daną aplikację hasło, użytkownik naciska kombinację klawiszy powodującą aktywowanie Książki haseł. Po podaniu hasła głównego użytkownik widzi okno z opisami przechowywanych haseł (np. "poczta elektroniczna", "router 1"). Po wybraniu opisu odpowiadające mu hasło jest automatycznie wpisywane do okna aplikacji, która go żądała.
Program działa w środowisku systemów Windows 3.1x, Windows 95, Windows NT.


INFOS
lub kilkudziesięcioma hasłami.<br>Program umożliwia zapisanie wszystkich potrzebnych haseł na nośniku sprzętowym (pastylki pamięciowe z czytnikiem dołączanym do portu szeregowego) lub w pliku. Hasła przechowywane są w postaci zaszyfrowanej przy użyciu hasła głównego.<br>Sposób wykorzystania programu jest bardzo prosty: w systemie Windows zamiast wpisywać żądane przez daną aplikację hasło, użytkownik naciska kombinację klawiszy powodującą aktywowanie Książki haseł. Po podaniu hasła głównego użytkownik widzi okno z opisami przechowywanych haseł (np. "poczta elektroniczna", "router 1"). Po wybraniu opisu odpowiadające mu hasło jest automatycznie wpisywane do okna aplikacji, która go żądała.<br>Program działa w środowisku systemów Windows 3.1x, Windows 95, Windows NT.<br><br><br>&lt;tit&gt;INFOS
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego