Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.08
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Zapomniała dodać, że jej ekspertyza powstała dużo później.
W czasie jej przesłuchań obalane były kolejne ustalenia śledztwa. Dziś nie wiadomo nawet dokładnie, ile straciło PZU Życie z powodu działalności Wieczerzaka. 26 maja sąd zwrócił sprawę warszawskiej Prokuraturze Apelacyjnej. Śledztwo rozpocznie się od zera.
Po wyjściu z aresztu Grzegorz Wieczerzak zaczął naciskać na byłych partnerów i przyjaciół. Uważa, że został przez nich oszukany, że pozbawili wpływów z zarządzania VII, X i XIV NFI jego spółkę, czyli Private Equity Poland. Pieniędzy zażądał od szefa XIV NFI, Janusza Lazarowicza. W odzyskaniu pieniędzy pomagał mu Piotr Głowala. W maju w tajemniczych okolicznościach został zamordowany.
Tymczasem
Zapomniała dodać, że jej ekspertyza powstała dużo później.<br>W czasie jej przesłuchań obalane były kolejne ustalenia śledztwa. Dziś nie wiadomo nawet dokładnie, ile straciło &lt;name type="org"&gt;PZU Życie&lt;/&gt; z powodu działalności &lt;name type="person"&gt;Wieczerzaka&lt;/&gt;. 26 maja sąd zwrócił sprawę warszawskiej &lt;name type="org"&gt;Prokuraturze Apelacyjnej&lt;/&gt;. Śledztwo rozpocznie się od zera.<br>Po wyjściu z aresztu &lt;name type="person"&gt;Grzegorz Wieczerzak&lt;/&gt; zaczął naciskać na byłych partnerów i przyjaciół. Uważa, że został przez nich oszukany, że pozbawili wpływów z zarządzania &lt;name type="org"&gt;VII&lt;/&gt;, &lt;name type="org"&gt;X&lt;/&gt; i &lt;name type="org"&gt;XIV NFI&lt;/&gt; jego spółkę, czyli &lt;name type="org"&gt;Private Equity Poland&lt;/&gt;. Pieniędzy zażądał od szefa &lt;name type="org"&gt;XIV NFI&lt;/&gt;, &lt;name type="person"&gt;Janusza Lazarowicza&lt;/&gt;. W odzyskaniu pieniędzy pomagał mu &lt;name type="person"&gt;Piotr Głowala&lt;/&gt;. W maju w tajemniczych okolicznościach został zamordowany.<br>Tymczasem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego