Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
ich grup. Ponadto pozwala przenosić dane między poszczególnymi krojami pisma. To jednak trąci już czcionkowym piractwem, więc z należnym wstrętem odsyłam Cię po szczegóły do instrukcji obsługi TAGERa.

Wydruki kontrolne

Jednym ze sposobów kontroli wyglądu projektowanych znaków jest ich drukowanie. Nie jest to obce TAGERowi, o czym możesz się przekonać naciskając klawisze [F1], [F5].


Oto wybrałeś w ten sposób polecenie Czcionki|Drukuj test, a na ekranie pojawiło się pole dialogu przedstawione na rysunku 25-3.
Jest bardzo podobne do tego, które można zobaczyć i w TAGu. Istotnym novum jest przełącznik uruchamiany naciśnięciami klawisza [F5]. W rytm kolejnych naciśnięć treść odpowiadającej mu pozycji
ich grup. Ponadto pozwala przenosić dane między poszczególnymi krojami pisma. To jednak trąci już czcionkowym piractwem, więc z należnym wstrętem odsyłam Cię po szczegóły do instrukcji obsługi TAGERa.<br><br>Wydruki kontrolne<br><br>Jednym ze sposobów kontroli wyglądu projektowanych znaków jest ich drukowanie. Nie jest to obce TAGERowi, o czym możesz się przekonać naciskając klawisze [F1], [F5].<br><br><br>Oto wybrałeś w ten sposób polecenie Czcionki|Drukuj test, a na ekranie pojawiło się pole dialogu przedstawione na rysunku 25-3.<br>Jest bardzo podobne do tego, które można zobaczyć i w TAGu. Istotnym novum jest przełącznik uruchamiany naciśnięciami klawisza [F5]. W rytm kolejnych naciśnięć treść odpowiadającej mu pozycji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego