Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 26
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Wśród mostów, które wymagają natychmiastowych prac remontowych, Wierzba wymienia most między Rabą Wyżną a Sieniawą czy też na terenie Skawy. Wschodnia strona powiatu pod tym względem jest w nieco lepszej sytuacji.
Na wygospodarowanie w budżecie powiatu niezbędnych na remont dróg i mostów kwot - szanse są nikłe. Zdaniem przewodniczącego komisji, jedyną nadzieją są pieniądze z zewnątrz. Dlatego już na najbliższej sesji powiatowej komisja zamierza złożyć wniosek do Zarządu Powiatu o podjęcie starań o uzyskanie funduszy z Banku Światowego. M. Wierzba podkreśla też, że dobrą praktyką są partycypacje gmin w tego typu inwestycjach.
Nowotarskie starostwo ma na swoim terenie 550 km dróg powiatowych
Wśród mostów, które wymagają natychmiastowych prac remontowych, Wierzba wymienia most między Rabą Wyżną a Sieniawą czy też na terenie Skawy. Wschodnia strona powiatu pod tym względem jest w nieco lepszej sytuacji.<br>Na wygospodarowanie w budżecie powiatu niezbędnych na remont dróg i mostów kwot - szanse są nikłe. Zdaniem przewodniczącego komisji, jedyną nadzieją są pieniądze z zewnątrz. Dlatego już na najbliższej sesji powiatowej komisja zamierza złożyć wniosek do Zarządu Powiatu o podjęcie starań o uzyskanie funduszy z Banku Światowego. M. Wierzba podkreśla też, że dobrą praktyką są partycypacje gmin w tego typu inwestycjach.<br>Nowotarskie starostwo ma na swoim terenie 550 km dróg powiatowych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!