Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki polityczne
Rok: 2000
odpowiednie środki na utrzymanie podstawowych standardów opieki medycznej
- zmniejszenia liczby Kas Chorych poprzez połączenie dziś istniejących
- likwidacja Związku Kas Chorych
- wprowadzenie egzaminów konkursowych dla kandydatów na członków rad Kas Chorych
Z tak pojętym bezpieczeństwem korespondują zasady pomocniczości państwa i solidaryzmu społecznego, które kierują uwagę na problem godności i szans ludzi najuboższych.
IV. KOMUNIKACJA
W dobie globalizmu komunikację należy postrzegać w aspekcie transportowym, edukacyjnym.
1. Komunikacja transportowa.
Od rozwiązania problemów infrastruktury transportowej zależy systematyczny rozwój kraju i powodzenie gospodarcze poszczególnych regionów. Towary dziś już sprzedaje się przez Internet, ale trzeba je opłacalnie, bezpiecznie i szybko przewieźć. Inspirować i wspierać będę więc:
- budowę
odpowiednie środki na utrzymanie podstawowych standardów opieki medycznej <br>&lt;page nr=10&gt; - zmniejszenia liczby Kas Chorych poprzez połączenie dziś istniejących <br>- likwidacja Związku Kas Chorych <br>- wprowadzenie egzaminów konkursowych dla kandydatów na członków rad Kas Chorych <br>Z tak pojętym bezpieczeństwem korespondują zasady pomocniczości państwa i solidaryzmu społecznego, które kierują uwagę na problem godności i szans ludzi najuboższych. <br>&lt;hi&gt;IV. KOMUNIKACJA&lt;/&gt; <br>W dobie globalizmu komunikację należy postrzegać w aspekcie transportowym, edukacyjnym. <br>&lt;hi&gt;1. Komunikacja transportowa.&lt;/&gt; <br>Od rozwiązania problemów infrastruktury transportowej zależy systematyczny rozwój kraju i powodzenie gospodarcze poszczególnych regionów. Towary dziś już sprzedaje się przez Internet, ale trzeba je opłacalnie, bezpiecznie i szybko przewieźć. Inspirować i wspierać będę więc: <br>- budowę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego