Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.12 (36)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
premii itd., itp.). Wiele można uzyskać, istotnie odchudzając administrację rządową, prezydencką, parlamentarną i samorządową. Wielkie rezerwy tkwią w ograniczeniu liczby powiatów i agencji rządowych.
Jeśli więc Platforma sięgnie po te oszczędności oraz przekona ludzi, że 15-procentowy VAT, PIT i CIT są realne, a także nie muszą być dolegliwe dla najuboższych dzięki rekompensatom - może wymknąć się z zastawionej przez Millera pułapki. Mimo swego liberalizmu może się okazać partią przyjazną nie tylko dla zamożniejszej części społeczeństwa. Jeśli to się uda Rokicie i Tuskowi, PO, dzięki przywróceniu dwa lata temu ordynacji wyborczej w systemie d'Honta, może nawet samodzielnie sięgnąć po władzę.
Istnieje jednakże
premii itd., itp.). Wiele można uzyskać, istotnie odchudzając administrację rządową, prezydencką, parlamentarną i samorządową. Wielkie rezerwy tkwią w ograniczeniu liczby powiatów i agencji rządowych.<br>Jeśli więc Platforma sięgnie po te oszczędności oraz przekona ludzi, że 15-procentowy VAT, PIT i CIT są realne, a także nie muszą być dolegliwe dla najuboższych dzięki rekompensatom - może wymknąć się z zastawionej przez Millera pułapki. Mimo swego liberalizmu może się okazać partią przyjazną nie tylko dla zamożniejszej części społeczeństwa. Jeśli to się uda Rokicie i Tuskowi, PO, dzięki przywróceniu dwa lata temu ordynacji wyborczej w systemie d'Honta, może nawet samodzielnie sięgnąć po władzę.<br>Istnieje jednakże
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego