Typ tekstu: Książka
Tytuł: Seksmisja
Rok: 1983
pogłoski o odnalezieniu dwóch osobników zahibernowanych w końcu XX wieku. Pytamy o to - co znalazły Służby Archeo?
Ciebie też oszukali
To nie, to nie, to nie możliwe.
Niniejszym pragnę oświadczyć, rzeczywiście obu samców wydobyto i odhibernowano. Dalsze jakiekolwiek niebezpieczeństwo zostało zażegnane, gdyż dziś rano w specjalistycznej klinice Archeo dokonano zabiegu naturalizacji, pomagając tym stworzeniom odnaleźć się w naszym społeczeństwie. Oto oni po zabiegu.
Co?
Jestem szczęśliwa, że mogę nareszcie uczestniczyć w ...
Przecież one kłamią w żywe oczy.
... co nie było możliwe przed zabiegiem, gdyż jako osobnik stojący na niższym szczeblu ewolucji mogłabym w pewnych okolicznościach być niebezpieczna dla otoczenia.
Ja również
pogłoski o odnalezieniu dwóch osobników zahibernowanych w końcu XX wieku. Pytamy o to - co znalazły Służby Archeo?&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;Ciebie też oszukali&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;To nie, to nie, to nie możliwe.&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;Niniejszym pragnę oświadczyć, rzeczywiście obu samców wydobyto i odhibernowano. Dalsze jakiekolwiek niebezpieczeństwo zostało zażegnane, gdyż dziś rano w specjalistycznej klinice Archeo dokonano zabiegu naturalizacji, pomagając tym stworzeniom odnaleźć się w naszym społeczeństwie. Oto oni po zabiegu.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Co?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Jestem szczęśliwa, że mogę nareszcie uczestniczyć w ... &lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;Przecież one kłamią w żywe oczy.&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;... co nie było możliwe przed zabiegiem, gdyż jako osobnik stojący na niższym szczeblu ewolucji mogłabym w pewnych okolicznościach być niebezpieczna dla otoczenia.&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Ja również
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego