Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
a to nie wykorzystał jedenastki w spotkaniu młodzieżówki z Białorusią. Ślimaczy się sprawa jego przejścia do Wisły.
- Ostatnie pół roku wyobrażałem sobie zupełnie inaczej. Przed rozpoczęciem ligi w sierpniu podpisałem nowy kontrakt z klubem. Były nadzieje na kolejne dobre występy w lidze, w europejskich pucharach i w reprezentacji młodzieżowej. Niestety, nic z tego nie wyszło - mówi piłkarz.
Czary goryczy dopełnił wypadek samochodowy, jaki piłkarz i jego narzeczona mieli dzień przed Wigilią. - Jechaliśmy pograć w tenisa. Nagle tuż przed maskę wyjechała mi kobieta. Nic nie mogłem zrobić. Doszło do zderzenia. Ja i Dominika wylądowaliśmy w szpitalu - opowiada reprezentant Polski.
Cudem uniknęli poważniejszych obrażeń. Ale
a to nie wykorzystał jedenastki w spotkaniu młodzieżówki z Białorusią. Ślimaczy się sprawa jego przejścia do Wisły.<br>&lt;q&gt;- Ostatnie pół roku wyobrażałem sobie zupełnie inaczej. Przed rozpoczęciem ligi w sierpniu podpisałem nowy kontrakt z klubem. Były nadzieje na kolejne dobre występy w lidze, w europejskich pucharach i w reprezentacji młodzieżowej. Niestety, nic z tego nie wyszło&lt;/&gt; - mówi piłkarz.<br>Czary goryczy dopełnił wypadek samochodowy, jaki piłkarz i jego narzeczona mieli dzień przed Wigilią. &lt;q&gt;- Jechaliśmy pograć w tenisa. Nagle tuż przed maskę wyjechała mi kobieta. Nic nie mogłem zrobić. Doszło do zderzenia. Ja i Dominika wylądowaliśmy w szpitalu&lt;/&gt; - opowiada reprezentant Polski.<br>Cudem uniknęli poważniejszych obrażeń. Ale
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego