Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
Siemiątkowskiego domaga się poseł Zbigniew Wassermann (PiS). Wassermann przedstawił wczoraj swoją wersję raportu z prac tzw. komisji orlenowskiej.
Poseł PiS jest drugim po Romanie Giertychu (LPR) członkiem komisji śledczej, kierowanej przez ludowca Józefa Gruszkę, który ogłosił własną wersję raportu.
Siemiątkowski poproszony przez nas o skomentowanie wersji polityka PiS, stwierdził, że niczego dobrego, a szczególnie sprawiedliwości po Wassermannie i innych prawicowych członkach komisji spodziewać się nie należy.
W przedstawionym tekście Wassermann twierdzi, że decyzja o wykorzystaniu UOP do zatrzymania "niewygodnego dla lewicy prezesa Orlenu Andrzeja Modrzejewskiego" zapadła 7 lutego 2002 r. rano w gabinecie premiera Millera. Ma to potwierdzać zeznanie uczestniczącego w tym
Siemiątkowskiego domaga się poseł Zbigniew Wassermann (PiS). Wassermann przedstawił wczoraj swoją wersję raportu z prac tzw. komisji orlenowskiej.<br>Poseł PiS jest drugim po Romanie Giertychu (LPR) członkiem komisji śledczej, kierowanej przez ludowca Józefa Gruszkę, który ogłosił własną wersję raportu. <br>Siemiątkowski poproszony przez nas o skomentowanie wersji polityka PiS, stwierdził, że niczego dobrego, a szczególnie sprawiedliwości po Wassermannie i innych prawicowych członkach komisji spodziewać się nie należy. <br>W przedstawionym tekście Wassermann twierdzi, że decyzja o wykorzystaniu UOP do zatrzymania "niewygodnego dla lewicy prezesa Orlenu Andrzeja Modrzejewskiego" zapadła 7 lutego 2002 r. rano w gabinecie premiera Millera. Ma to potwierdzać zeznanie uczestniczącego w tym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego