Typ tekstu: Książka
Autor: Pasławski Wiesław
Tytuł: 540 dni w armii
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
którym widać było głupotę i szaleństwo. Mały grubasek stanął jak wryty, rozejrzał się bezradnie dookoła jakby spodziewał się pomocy. Niestety nikt się do niej nie kwapił. Nerwowo poprawił okulary i z pewną nutą niepewności odparł:
- Mój stary już dawno w cywilu... Niestety nie była to prawidłowa odpowiedź. Chudzielec wkurzył się nie na żarty
- Co to kocie żarty sobie ze mnie robisz? Na glebę i jedziesz pięćdziesiąt pompek. Ale już! Mały grubasek stał kompletnie zdezorientowany i chyba za moment rzeczywiście padłby na ziemie i zaczął robić te pompki gdyby nie zdecydowana interwencja podoficera.
- Nie wtrącaj się do młodego wojska Bzdawka! - zawołał do
którym widać było głupotę i szaleństwo. Mały grubasek stanął jak wryty, rozejrzał się bezradnie dookoła jakby spodziewał się pomocy. Niestety nikt się do niej nie kwapił. Nerwowo poprawił okulary i z pewną nutą niepewności odparł:<br>- Mój stary już dawno w cywilu... Niestety nie była to prawidłowa odpowiedź. Chudzielec wkurzył się nie na żarty<br>- Co to kocie żarty sobie ze mnie robisz? Na glebę i jedziesz pięćdziesiąt pompek. Ale już! Mały grubasek stał kompletnie zdezorientowany i chyba za moment rzeczywiście padłby na ziemie i zaczął robić te pompki gdyby nie zdecydowana interwencja podoficera.<br>- Nie wtrącaj się do młodego wojska Bzdawka! - zawołał do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego