Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
naszą szkołę podstawową. Skradł ksero, fax, telefony, radia i telewizory. Tej samej nocy okradziono położoną przy ulicy Sadowej hurtownie pasz. Jak widać ochlańskie oprychy posiadają wszechstronne zainteresowania.
Chociaż trudno oczekiwać, aby złodziej był człowiekiem bogobojnym, to wypadałoby, żeby chociaż był przyzwoity. Ale gdzie tam. Żeby obrobić kaplicę cmentarną trzeba być nie lada hieną. Nie, nie skradziono niczego o czym myślicie ( a raczej nikogo). Łupem bandziorów padło w pierwszej kolejności okno, potem wzmacniacz akustyczny używany podczas uroczystości na cmentarzu. Włamu dokonano w nocy z 20 na 21 lutego.
Najsmutniejsze, że ludzie wiedzą doskonale, kto w Ochli ostatnimi dniami sprzedaje używane radia, ale jakoś
naszą szkołę podstawową. Skradł ksero, fax, telefony, radia i telewizory. Tej samej nocy okradziono położoną przy ulicy Sadowej hurtownie pasz. Jak widać ochlańskie oprychy posiadają wszechstronne zainteresowania.<br>Chociaż trudno oczekiwać, aby złodziej był człowiekiem bogobojnym, to wypadałoby, żeby chociaż był przyzwoity. Ale gdzie tam. Żeby obrobić kaplicę cmentarną trzeba być nie lada hieną. Nie, nie skradziono niczego o czym myślicie ( a raczej nikogo). Łupem bandziorów padło w pierwszej kolejności okno, potem wzmacniacz akustyczny używany podczas uroczystości na cmentarzu. Włamu dokonano w nocy z 20 na 21 lutego.<br>Najsmutniejsze, że ludzie wiedzą doskonale, kto w Ochli ostatnimi dniami sprzedaje używane radia, ale jakoś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego