Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Tucholski
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 2000
ośmiu lat więzienia.
Jacek Jaszczyk


Było niebezpiecznie
Ubiegły tydzień nie był łatwy ani dla pieszych, ani dla zmotoryzowanych. Kto mógł, zostawał w domu. Dzięki wyobraźni i rozwadze nie doszło do poważniejszych zdarzeń.

Przed wyruszeniem w drogę kierowcy zmagali się z zamarzającym na szybach deszczem. Fot. Jacek Jaszczyk
Oblodzona szosa sprawiła nie lada kłopot właścicielom czterech kółek. Wielu przymusowo parkowało w rowach, skąd wyciągali ich strażacy. Z sześciu odnotowanych zdarzeń drogowych jedno skończyło się pobytem w szpitalu. Trafił tam 17-latek z urazem brzucha i bólem głowy po wypadku w Łyskowie, który miał miejsce w poniedziałek 9 grudnia.
Do poradni chirurgicznej i pogotowia
ośmiu lat więzienia.<br>&lt;au&gt;Jacek Jaszczyk&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Było niebezpiecznie&lt;/&gt; <br>Ubiegły tydzień nie był łatwy ani dla pieszych, ani dla zmotoryzowanych. Kto mógł, zostawał w domu. Dzięki wyobraźni i rozwadze nie doszło do poważniejszych zdarzeń. <br><br>Przed wyruszeniem w drogę kierowcy zmagali się z zamarzającym na szybach deszczem. Fot. Jacek Jaszczyk<br>Oblodzona szosa sprawiła nie lada kłopot właścicielom czterech kółek. Wielu przymusowo parkowało w rowach, skąd wyciągali ich strażacy. Z sześciu odnotowanych zdarzeń drogowych jedno skończyło się pobytem w szpitalu. Trafił tam 17-latek z urazem brzucha i bólem głowy po wypadku w Łyskowie, który miał miejsce w poniedziałek 9 grudnia. <br>Do poradni chirurgicznej i pogotowia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego