Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.16 (13)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
5,5 tys. zł za metr kwadratowy, do załatwienia od ręki. Akt własności można byłoby podpisać już we wrześniu, a klucze odebrać miesiąc wcześniej. - Firma RFC to pewny inwestor, wszystkie dokumenty są w porządku - zapewniała Ewa Szyłło z działu sprzedaży. Pokazała pozwolenie na budowę wydane w listopadzie 2001 r. Skądinąd nieaktualne, bo dotyczyło jeszcze tureckiego Deniza.
Ani słowem nie wspomniała o decyzji wydanej 9 stycznia br. przez Biuro Naczelnego Architekta (z upoważnienia prezydenta stolicy). Mówi ono jasno: budowa powinna być wstrzymana! W uzasadnieniu czytamy, że RFC nie ma prawa w ogóle tam budować.
Przedstawiciele spółki wzruszają ramionami. Ciekawe co na to
5,5 tys. zł za metr kwadratowy, do załatwienia od ręki. Akt własności można byłoby podpisać już we wrześniu, a klucze odebrać miesiąc wcześniej. &lt;q&gt;- Firma RFC to pewny inwestor, wszystkie dokumenty są w porządku&lt;/&gt; - zapewniała Ewa Szyłło z działu sprzedaży. Pokazała pozwolenie na budowę wydane w listopadzie 2001 r. Skądinąd nieaktualne, bo dotyczyło jeszcze tureckiego Deniza.<br>Ani słowem nie wspomniała o decyzji wydanej 9 stycznia br. przez Biuro Naczelnego Architekta (z upoważnienia prezydenta stolicy). Mówi ono jasno: budowa powinna być wstrzymana! W uzasadnieniu czytamy, że RFC nie ma prawa w ogóle tam budować.<br>Przedstawiciele spółki wzruszają ramionami. Ciekawe co na to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego