Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.18
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
i niedzielę w Świętnie odbędzie się festiwal piosenki religijnej.
W sobotę od 13.30 na deskach szkolnego amfiteatru zaprezentuje się ok. 200 wykonawców m.in. z Obry, Wolsztyna, Poznania, Szamotuł, Gorzowa i Zielonej Góry. Po przesłuchaniach wystąpi grupa gospel, potem będzie koncert Gitar Niepokalanej z Obry i Wędrujących Gitar. W niedzielę po południu wystąpi kapela góralska Skalni z Krakowa, potem koncert laureatów i występ Jacka Wójcickiego i orkiestry symfonicznej.


Walczą z chwastami

- Kręgosłup siada, ręce opadają, ale pola muszą być czyste od chwastów - mówi Genowefa Suchecka. - Jak już któraś z bólu nie wytrzymuje, to sięga po tabletki.
Pogranicze powiatów sulęcińskiego i
i niedzielę w Świętnie odbędzie się festiwal piosenki religijnej. <br>W sobotę od 13.30 na deskach szkolnego amfiteatru zaprezentuje się ok. 200 wykonawców m.in. z Obry, Wolsztyna, Poznania, Szamotuł, Gorzowa i Zielonej Góry. Po przesłuchaniach wystąpi grupa gospel, potem będzie koncert Gitar Niepokalanej z Obry i Wędrujących Gitar. W niedzielę po południu wystąpi kapela góralska Skalni z Krakowa, potem koncert laureatów i występ Jacka Wójcickiego i orkiestry symfonicznej.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Walczą z chwastami&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;- Kręgosłup siada, ręce opadają, ale pola muszą być czyste od chwastów - mówi Genowefa Suchecka. - Jak już któraś z bólu nie wytrzymuje, to sięga po tabletki.&lt;/&gt; <br>Pogranicze powiatów sulęcińskiego i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego