Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
potrzeby dla uspokojenia opinii publicznej w krajach "15" i kandydujących do UE.
(PAP)Współczesna Anda

Anda rottenberg zajmie się projektem muzeum sztuki współczesnej
STR. 10Futbolowa karuzela znowu się kręci

Piłkarze wracają na boiska

Piłka nożna Jutro piłkarze polskiej ekstraklasy wznawiają rozgrywki.
W najciekawszym spotkaniu zawodnicy lubińskiego Zagłębia podejmą w niedzielę stołeczną Legię. Warszawscy futboliści będą mieli okazję do rewanżu za środowe lanie w Lubinie (0:4) w Pucharze Polski.
W sobotnich meczach lider, Pogoń, będzie grać u siebie z GKS Katowice (10 miejsce w tabeli), a wicelider krakowska Wisła - w Radzionkowie z Ruchem (12).
Piłkarze Polonii Warszawa będą gościć na
potrzeby dla uspokojenia opinii publicznej w krajach "15" i kandydujących do UE.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Współczesna Anda &lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Anda rottenberg zajmie się projektem muzeum sztuki współczesnej&lt;/&gt;<br>STR. 10&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Futbolowa karuzela znowu się kręci&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piłkarze wracają na boiska&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piłka nożna&lt;/&gt; Jutro piłkarze polskiej ekstraklasy wznawiają rozgrywki.<br>W najciekawszym spotkaniu zawodnicy lubińskiego Zagłębia podejmą w niedzielę stołeczną Legię. Warszawscy futboliści będą mieli okazję do rewanżu za środowe lanie w Lubinie (0:4) w Pucharze Polski.<br>W sobotnich meczach lider, Pogoń, będzie grać u siebie z GKS Katowice (10 miejsce w tabeli), a wicelider krakowska Wisła - w Radzionkowie z Ruchem (12).<br>Piłkarze Polonii Warszawa będą gościć na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego