Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.16 (13)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ludzi, co nowy układ ma ułatwić. Związkowcy, jak twierdzi jeden z członków rady nadzorczej SPEC-u, nie chcą dopuścić do żadnych zmian w firmie, która cierpi na przerost zatrudnienia.

Żołnierze się znęcali
ZIELONA GÓRA
Sąd wojskowy aresztował 5 żołnierzy z Żagania podejrzanych o znęcanie się nad młodszymi kolegami. W ubiegłą niedzielę jeden z żołnierzy z 34. Brygady Kawalerii Pancernej zawiadomił o "fali" żandarmerię wojskową, która dotarła już do 6 poniżanych żołnierzy. Starsi wojskowi mieli znęcać się nad młodszymi fizycznie i psychicznie. Zdarzały się pobicia, poniżania i zmuszanie do pracy.

Zaczadzeni na poddaszu
LEGNICA
Czteroosobowa rodzina ewakuowana z poddasza kamienicy, w której
ludzi, co nowy układ ma ułatwić. Związkowcy, jak twierdzi jeden z członków rady nadzorczej &lt;name type="org"&gt;SPEC-u&lt;/&gt;, nie chcą dopuścić do żadnych zmian w firmie, która cierpi na przerost zatrudnienia.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Żołnierze się znęcali&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;ZIELONA GÓRA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Sąd wojskowy aresztował 5 żołnierzy z &lt;name type="place"&gt;Żagania&lt;/&gt; podejrzanych o znęcanie się nad młodszymi kolegami. W ubiegłą niedzielę jeden z żołnierzy z &lt;name type="org"&gt;34. Brygady Kawalerii Pancernej&lt;/&gt; zawiadomił o &lt;q&gt;"fali"&lt;/&gt; żandarmerię wojskową, która dotarła już do 6 poniżanych żołnierzy. Starsi wojskowi mieli znęcać się nad młodszymi fizycznie i psychicznie. Zdarzały się pobicia, poniżania i zmuszanie do pracy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Zaczadzeni na poddaszu&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;LEGNICA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Czteroosobowa rodzina ewakuowana z poddasza kamienicy, w której
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego