Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
znany dziennikarz Tadeusz Sznuk, a komentatorką będzie Joanna Bartel. Zobaczymy go jeszcze w lutym.
Program składa się ze scenek filmowych omawianych przez gości m. in. z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Będą oni wskazywać zawiedzionym klientom drogę dochodzenia swoich praw.
Kupiłeś samochód, który jest niesprawny, nie możesz poradzić sobie z nieuczciwą firmą - nie martw się. Podobne problemy mają też inni. Program Sznuka i Bartel pokaże, jak radzić sobie w przypadkach, kiedy kupiliśmy zamiast wspaniałego towaru bubel.
BM

Nowa stacja 4fun.tv: będzie dużo dobrej zabawy
Od 14 lutego można będzie oglądać programy nowej telewizji 4fun. tv. W tym tygodniu KRRiT przyznała
znany dziennikarz Tadeusz Sznuk, a komentatorką będzie Joanna Bartel. Zobaczymy go jeszcze w lutym.<br>Program składa się ze scenek filmowych omawianych przez gości m. in. z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Będą oni wskazywać zawiedzionym klientom drogę dochodzenia swoich praw.<br>Kupiłeś samochód, który jest niesprawny, nie możesz poradzić sobie z nieuczciwą firmą - nie martw się. Podobne problemy mają też inni. Program Sznuka i Bartel pokaże, jak radzić sobie w przypadkach, kiedy kupiliśmy zamiast wspaniałego towaru bubel.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;BM&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nowa stacja 4fun.tv: będzie dużo dobrej zabawy&lt;/&gt;<br>Od 14 lutego można będzie oglądać programy nowej telewizji 4fun. tv. W tym tygodniu KRRiT przyznała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego