Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2000
jego składka jest rzeczywiście odprowadzana. Jeżeli nie jest, musi on samodzielnie wystąpić do ZUS o uzupełnienie jego konta o sumę należnych, a nie zapłaconych składek.
Interesy pracownika są chronione nie tylko w ten sposób. Nie zapłacone składki są traktowane na równi z nie wypłaconymi wynagrodzeniami. Można je zatem egzekwować od nieuczciwego pracodawcy. Dodatkowo, w przypadkach szczególnych, np. w razie bankructwa firmy, zaległość przypadająca na danego pracownika zostanie pokryta przez specjalny Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.

Renty i składki - nic się nie zmienia
I i II fIlar nowego systemu to nie wszystko. Składka emerytalna to jedynie nieco ponad połowa (53 proc.) naszej składki
jego składka jest rzeczywiście odprowadzana. Jeżeli nie jest, musi on samodzielnie wystąpić do ZUS o uzupełnienie jego konta o sumę należnych, a nie zapłaconych składek.<br>Interesy pracownika są chronione nie tylko w ten sposób. Nie zapłacone składki są traktowane na równi z nie wypłaconymi wynagrodzeniami. Można je zatem egzekwować od nieuczciwego pracodawcy. Dodatkowo, w przypadkach szczególnych, np. w razie bankructwa firmy, zaległość przypadająca na danego pracownika zostanie pokryta przez specjalny Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.<br><br>&lt;tit&gt;Renty i składki - nic się nie zmienia&lt;/&gt;<br>I i II fIlar nowego systemu to nie wszystko. Składka emerytalna to jedynie nieco ponad połowa (53 proc.) naszej składki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego