Typ tekstu: Książka
Autor: Maliński Mieczysław ks.
Tytuł: Zamyślenia
Rok: 1996
w gronie znajomych, kolegów, przyjaciół? Dajesz potrzebującym bezinteresownie swoją pomoc, swój czas, a nawet swoje pieniądze? Służysz radą, słuchasz cierpliwie, lejesz oliwę w rany, karmisz i poisz?

„Moje owce słuchają głosu mego”

On sprawia, że jest w tobie poczucie zła: niezadowolenie z siebie, wyrzut sumienia wobec tego, co nieuczciwego zrobiłeś lub powiedziałeś. On jest w tobie tęsknotą za światłem: by wydostać się z tego, w co zabrnąłeś, zaplątałeś się – tęsknotą za czystością, harmonią, uciszeniem, wewnętrznym pięknem, wewnętrzną zgodą. Byleś tylko Go nie zakrzyczał.

„Pójdź za mną”

Przykazania Boże jawią się nam na tle góry Synaj, w
w gronie znajomych, kolegów, przyjaciół? Dajesz potrzebującym bezinteresownie swoją pomoc, swój czas, a nawet swoje pieniądze? Służysz radą, słuchasz cierpliwie, lejesz oliwę w rany, karmisz i poisz?<br><br>&lt;tit&gt;&#132;Moje owce słuchają głosu mego&#148;&lt;/&gt;<br><br> On sprawia, że jest w tobie poczucie zła: niezadowolenie z siebie, wyrzut sumienia wobec tego, co nieuczciwego zrobiłeś lub powiedziałeś. On jest w tobie tęsknotą za światłem: by wydostać się z tego, w co zabrnąłeś, zaplątałeś się &#150; tęsknotą za czystością, harmonią, uciszeniem, wewnętrznym pięknem, wewnętrzną zgodą. Byleś tylko Go nie zakrzyczał.<br><br>&lt;tit&gt;&#132;Pójdź za mną&#148;&lt;/&gt;<br><br> Przykazania Boże jawią się nam na tle góry Synaj, w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego