Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 17.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Można dyscyplinować urzędników ministerialnych do pracy poprzez system kar pieniężnych. Obcinanie premii zawsze skutkuje - argumentował Ludwik Dorn (ROP), który przedstawiał projekt uchwały.
ardMyślisz o mieszkaniu? Uwaga! Znaleźliśmy dużą spółdzielnię, w której mogą cię naciągnąć.

Złodzieje marzeń

Spółdzielnię mieszkaniową może w Polsce założyć każdy. Nawet oszust, który chce w sposób nieuczciwy dorobić się fortuny. Wystarczy do współpracy kilka osób, statut i rejestracja w sądzie. Później można zbierać pieniądze od chętnych na własne lokum. A jeśli z planów nic nie wyjdzie? To jedynie zmartwienie tych, którzy ulokowali gotówkę w niepewną inwestycję. Ani prawo, ani sąd ich nie chroni.

ŻYCIE trafiło na ślad
Można dyscyplinować urzędników ministerialnych do pracy poprzez system kar pieniężnych. Obcinanie premii zawsze skutkuje - argumentował Ludwik Dorn (ROP), który przedstawiał projekt uchwały.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;ard&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Myślisz o mieszkaniu? Uwaga! Znaleźliśmy dużą spółdzielnię, w której mogą cię naciągnąć.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Złodzieje marzeń&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Spółdzielnię mieszkaniową może w Polsce założyć każdy. Nawet oszust, który chce w sposób nieuczciwy dorobić się fortuny. Wystarczy do współpracy kilka osób, statut i rejestracja w sądzie. Później można zbierać pieniądze od chętnych na własne lokum. A jeśli z planów nic nie wyjdzie? To jedynie zmartwienie tych, którzy ulokowali gotówkę w niepewną inwestycję. Ani prawo, ani sąd ich nie chroni.&lt;/&gt;<br><br>ŻYCIE trafiło na ślad
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego