Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.20
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Platformę, albo różne wersje socjalizmu.
- Biurokracja nie pozwala dziś ludziom odpowiedzialnie zarabiać - mówił. - Dla mnie sprawiedliwość społeczna to nie rozdawnictwo jałmużny, ale stworzenie warunków, by ludzie mogli zadbać o siebie sami.
Tusk zadbał też o to, by jego partii nie kojarzono tylko z przedsiębiorcami i biznesem. - Będziemy rzecznikiem pokrzywdzonych przez nieuczciwych pracodawców. Każdy, kto nie płaci ludziom za ich pracę, będzie naszym wrogiem - zapewniał.
Tuż po fecie w filharmonii politycy PO pojechali na bankiet i obrady do siedziby firmy Jacka Bachalskiego, kandydata PO do Senatu.
MICHAŁ IWANOWSKIShrek i przyjaciele

Jako przyszły wyborca zgłaszam, że jestem zupełnie skołowany. Nie wiem, kto
Platformę, albo różne wersje socjalizmu. <br>- Biurokracja nie pozwala dziś ludziom odpowiedzialnie zarabiać - mówił. - Dla mnie sprawiedliwość społeczna to nie rozdawnictwo jałmużny, ale stworzenie warunków, by ludzie mogli zadbać o siebie sami. <br>Tusk zadbał też o to, by jego partii nie kojarzono tylko z przedsiębiorcami i biznesem. - Będziemy rzecznikiem pokrzywdzonych przez nieuczciwych pracodawców. Każdy, kto nie płaci ludziom za ich pracę, będzie naszym wrogiem - zapewniał. <br>Tuż po fecie w filharmonii politycy PO pojechali na bankiet i obrady do siedziby firmy Jacka Bachalskiego, kandydata PO do Senatu.<br>&lt;au&gt;MICHAŁ IWANOWSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Shrek i przyjaciele&lt;/&gt;<br><br>Jako przyszły wyborca zgłaszam, że jestem zupełnie skołowany. Nie wiem, kto
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego