Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
że zainwestowałaś swoje pieniądze? Nie awanturuj się, przeprowadź poważną rozmowę - nie chodzi już o korzystanie z samochodu, powinnaś prawnie zostać współwłaścicielem. Nawet za cenę rozstania. W najgorszej sytuacji - jeśli on zechce odjechać samotnie waszym wspólnym autem - powiedz sobie, że bywają gorsze nieszczęścia. Pieniądze zawsze można odrobić, a lata spędzone z nieuczciwym człowiekiem, który cię wykorzystuje, to znacznie większa strata.


cosmopieniądze

Czy euro zmieni twoje życie?

W noc sylwestrową, przy akompaniamencie wystrzałów korków od szampana narodziła się waluta euro i region pieszczotliwie nazywany Eurolandem (chyba od Disneylandu). Jego terytorium tworzy jedenaście państw wchodzących w skład Europejskiej Unii Gospodarczej i Walutowej.
Do tego
że zainwestowałaś swoje pieniądze? Nie awanturuj się, przeprowadź poważną rozmowę - nie chodzi już o korzystanie z samochodu, powinnaś prawnie zostać współwłaścicielem. Nawet za cenę rozstania. W najgorszej sytuacji - jeśli on zechce odjechać samotnie waszym wspólnym autem - powiedz sobie, że bywają gorsze nieszczęścia. Pieniądze zawsze można odrobić, a lata spędzone z nieuczciwym człowiekiem, który cię wykorzystuje, to znacznie większa strata.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=36&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;cosmopieniądze&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Czy euro zmieni twoje życie?&lt;/&gt;<br><br>W noc sylwestrową, przy akompaniamencie wystrzałów korków od szampana narodziła się waluta euro i region pieszczotliwie nazywany Eurolandem (chyba od Disneylandu). Jego terytorium tworzy jedenaście państw wchodzących w skład Europejskiej Unii Gospodarczej i Walutowej.<br>Do tego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego