Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Szmajdziński potwierdza, że chodzi o "młodszego oficera poniżej kapitana". Według nieoficjalnych informacji, aresztowany ma stopień porucznika.
Kwieciński zapewnia, że po zakończeniu śledztwa prokuratura poinformuje o - prawdopodobnym już dziś - skierowaniu aktu oskarżenia do sądu. Do tego czasu nie będzie udzielać informacji o tajnym śledztwie.
p. ś., pap


Prezydent o etyce polityków, nieuczciwym lobbingu i stylu sprawowania władzy
Dwie kadencje wystarczą

Aleksander Kwaśniewski nie zamierza podążać drogą Leonida Kuczmy - nie rozważa ubiegania się o fotel prezydencki trzeci raz. Niepokoi go nieuczciwy lobbing, nieetyczne zachowania polityków oraz styl sprawowania władzy lewicowej ekipy.
Aleksander Kwaśniewski zapewnił, że nie będzie występował do Trybunału Konstytucyjnego o rozstrzygnięcie
Szmajdziński&lt;/&gt; potwierdza, że chodzi o &lt;q&gt;"młodszego oficera poniżej kapitana"&lt;/&gt;. Według nieoficjalnych informacji, aresztowany ma stopień porucznika.<br>&lt;name type="person"&gt;Kwieciński&lt;/&gt; zapewnia, że po zakończeniu śledztwa prokuratura poinformuje o - prawdopodobnym już dziś - skierowaniu aktu oskarżenia do sądu. Do tego czasu nie będzie udzielać informacji o tajnym śledztwie.<br>&lt;au&gt;p. ś., pap&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Prezydent o etyce polityków, nieuczciwym lobbingu i stylu sprawowania władzy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Dwie kadencje wystarczą&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;&lt;name type="person"&gt;Aleksander Kwaśniewski&lt;/&gt; nie zamierza podążać drogą Leonida Kuczmy - nie rozważa ubiegania się o fotel prezydencki trzeci raz. Niepokoi go nieuczciwy lobbing, nieetyczne zachowania polityków oraz styl sprawowania władzy lewicowej ekipy.&lt;/&gt;<br>&lt;name type="person"&gt;Aleksander Kwaśniewski&lt;/&gt; zapewnił, że nie będzie występował do &lt;name type="org"&gt;Trybunału Konstytucyjnego&lt;/&gt; o rozstrzygnięcie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego