Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
jakim dysponuje pasłęckie liceum, nie posiada żadna szkoła średnia w Elblągu.
Kilka tygodni temu miałem okazję obejrzeć budynek szkolny i salę gimnastyczną. Naprawdę było co oglądać. Nasza młodzież może się uczyć w warunkach, o których inni mogą tylko pomarzyć.
Sytuacja finansowa kadry nauczycielskiej uległa zmianie, nie tylko w Pasłęku. Obecnie "obcina się" godziny ponadwymiarowe nie tylko u nas, ale w całej Polsce.
Temat oświaty to temat rzeka, mogliby Państwo zapisać tony papieru.
Ze Sławomirem Sadowskim rozmawiali:
B. Budkiewicz i J. Przedpełski

G O S P O D A R Z
Żyjemy w bardzo dziwnych czasach. Za tzw. komuny wszyscy ludzie mieli pracę
jakim dysponuje pasłęckie liceum, nie posiada żadna szkoła średnia w Elblągu. <br>Kilka tygodni temu miałem okazję obejrzeć budynek szkolny i salę gimnastyczną. Naprawdę było co oglądać. Nasza młodzież może się uczyć w warunkach, o których inni mogą tylko pomarzyć. <br>Sytuacja finansowa kadry nauczycielskiej uległa zmianie, nie tylko w Pasłęku. Obecnie "obcina się" godziny ponadwymiarowe nie tylko u nas, ale w całej Polsce. <br>Temat oświaty to temat rzeka, mogliby Państwo zapisać tony papieru. &lt;/&gt;<br>Ze Sławomirem Sadowskim rozmawiali: <br>B. Budkiewicz i J. Przedpełski&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;G O S P O D A R Z&lt;/&gt;<br>Żyjemy w bardzo dziwnych czasach. Za tzw. komuny wszyscy ludzie mieli pracę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego