Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.05 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
publicystyczne przesuwa się w stronę programu "Prosto w oczy", zapowiadane zresztą w jego trakcie, a w samych "Wiadomościach" królują społeczno-obyczajowe kawałki. Odbywa się też watowanie programu, np. prowadzący zadaje pytania, co tam w sporcie i pogodzie, choć za chwilę i tak się tego przecież dowiemy.

Wszystkie trzy serwisy łączy obecnie mniej lub bardziej zakamuflowana antylewicowość, a jednocześnie we wszystkich trzech dziennikach osobami najczęściej wypowiadającymi się do kamery (prawda, że głównie w sprawach afer, ale jednak) są właśnie politycy lewicy. Żyjemy w świecie absurdu, słusznie więc odnajdujemy jego odbicie również w serwisach informacyjnych.



Rozmowy (nie) kontrolowane

W 1986 r. powstała Rada
publicystyczne przesuwa się w stronę programu "Prosto w oczy", zapowiadane zresztą w jego trakcie, a w samych "Wiadomościach" królują społeczno-obyczajowe kawałki. Odbywa się też watowanie programu, np. prowadzący zadaje pytania, co tam w sporcie i pogodzie, choć za chwilę i tak się tego przecież dowiemy.<br><br>Wszystkie trzy serwisy łączy obecnie mniej lub bardziej zakamuflowana antylewicowość, a jednocześnie we wszystkich trzech dziennikach osobami najczęściej wypowiadającymi się do kamery (prawda, że głównie w sprawach afer, ale jednak) są właśnie politycy lewicy. Żyjemy w świecie absurdu, słusznie więc odnajdujemy jego odbicie również w serwisach informacyjnych.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rozmowy (nie) kontrolowane&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W 1986 r. powstała Rada
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego