Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Naj
Nr: 41
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
na twarz koncentrat regenerujący, następnie maseczkę z witaminami C i K oraz rutyną. Delikatnie masuje skórę, na koniec zmywa maseczkę i wklepuje serum, a potem krem. Zabieg uelastyczniająco-regenerujący kosztuje 130 zł. Po ich serii (ok. 6?8) naczynka są dobrze wzmocnione i obkurczone.
* Zabieg firmy Thalgo - zaczyna się od oczyszczenia twarzy i pilingu. Potem kosmetyczka rozprowadza preparat z alg i ampułkę witaminową. Następnie masuje twarz, a potem nakłada na nią maseczkę z żelatyną algową. Po ok. 20 min zdejmuje ją i nakłada na twarz krem. Zabieg kosztuje ok. 100 zł. Cera po nim jest rozjaśniona i nawilżona.
W domu: odpowiednia
na twarz koncentrat regenerujący, następnie maseczkę z witaminami C i K oraz rutyną. Delikatnie masuje skórę, na koniec zmywa maseczkę i wklepuje serum, a potem krem. Zabieg uelastyczniająco-regenerujący kosztuje 130 zł. Po ich serii (ok. 6?8) naczynka są dobrze wzmocnione i obkurczone. <br>* Zabieg firmy Thalgo - zaczyna się od oczyszczenia twarzy i pilingu. Potem kosmetyczka rozprowadza preparat z alg i ampułkę witaminową. Następnie masuje twarz, a potem nakłada na nią maseczkę z żelatyną algową. Po ok. 20 min zdejmuje ją i nakłada na twarz krem. Zabieg kosztuje ok. 100 zł. Cera po nim jest rozjaśniona i nawilżona. <br>W domu: odpowiednia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego