Typ tekstu: Książka
Autor: Dudczak Andrzej
Tytuł: Koparki. Teoria i projektowanie
Rok: 2000
Następnie, obracając mechanizm wokół punktu C, należy ustawić go tak, aby jego przeguby znalazły się w wyznaczonych strefach.
Postępowanie kończy wyznaczenie wartości kąta *. Tę czynność można wykonać po opracowaniu konstrukcji całego osprzętu. Gdyby wówczas okazało się, że wartość tej wielkości różni się znacznie od zakładanej, konieczne byłoby powtórzenie całego postępowania od początku.
W omawianym przypadku, na podstawie takiego postępowania ustalono następujące wartości składników sumy QP :

Położenie mechanizmu napędowego wysięgnika, odpowiadające tym wartościom jest przedstawione na rys. 10.24.
Podobnie postępuje się w przypadku mechanizmu napędowego ramienia (rys. 10.25). Wtedy zagadnienie sprowadza się do podziału sumy kątów ST .
Działanie rozpoczyna się od
Następnie, obracając mechanizm wokół punktu C, należy ustawić go tak, aby jego przeguby znalazły się w wyznaczonych strefach.<br>Postępowanie kończy wyznaczenie wartości kąta *. Tę czynność można wykonać po opracowaniu konstrukcji całego osprzętu. Gdyby wówczas okazało się, że wartość tej wielkości różni się znacznie od zakładanej, konieczne byłoby powtórzenie całego postępowania od początku.<br>W omawianym przypadku, na podstawie takiego postępowania ustalono następujące wartości składników sumy QP :<br>&lt;gap&gt;<br>Położenie mechanizmu napędowego wysięgnika, odpowiadające tym wartościom jest przedstawione na rys. 10.24.<br>Podobnie postępuje się w przypadku mechanizmu napędowego ramienia (rys. 10.25). Wtedy zagadnienie sprowadza się do podziału sumy kątów ST .<br>Działanie rozpoczyna się od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego