Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jogurty Jogobella. Grześki pokonały między innymi takie produkty, jak Snickers i i KitKat, które zajęły 9. i 10. miejsce w konkursie. Nominacje do konkursu oparte są na informacjach od sklepów, które wskazują najlepiej sprzedające się produkty.
Z OSTATNIEJ CHWILI
Neostrada będzie miała konkurencję.
Netia uruchamia wiosną stały dostęp do Internetu - odpowiednik Neostrady, pierwszej takiej usługi oferowanej przez TP SA. Szczegóły na razie owiane są tajemnicą. Wiadomo jednak, że stałe łącze internetowe Netii ma zachęcić przede wszystkim klientów indywidualnych. Usługa ta ruszy na przełomie marca i kwietnia tego roku.

Policja zatrzymała dzieciobójców
lubelskie
Policja zatrzymała w piątek małżeństwo podejrzane o zamordowanie noworodka
jogurty &lt;name type="prod"&gt;Jogobella&lt;/&gt;. &lt;name type="prod"&gt;Grześki&lt;/&gt; pokonały między innymi takie produkty, jak &lt;name type="prod"&gt;Snickers&lt;/&gt; i i &lt;name type="prod"&gt;KitKat&lt;/&gt;, które zajęły 9. i 10. miejsce w konkursie. Nominacje do konkursu oparte są na informacjach od sklepów, które wskazują najlepiej sprzedające się produkty.<br>&lt;tit1&gt;Z OSTATNIEJ CHWILI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Neostrada będzie miała konkurencję.&lt;/&gt;<br>&lt;name type="org"&gt;Netia&lt;/&gt; uruchamia wiosną stały dostęp do Internetu - odpowiednik Neostrady, pierwszej takiej usługi oferowanej przez &lt;name type="org"&gt;TP SA&lt;/&gt;. Szczegóły na razie owiane są tajemnicą. Wiadomo jednak, że stałe łącze internetowe &lt;name type="org"&gt;Netii&lt;/&gt; ma zachęcić przede wszystkim klientów indywidualnych. Usługa ta ruszy na przełomie marca i kwietnia tego roku.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Policja zatrzymała dzieciobójców&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;lubelskie&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Policja zatrzymała w piątek małżeństwo podejrzane o zamordowanie noworodka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego