Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
pierwszego gola w Holandii.
Czy transfer Michała Stasiaka był do końca przemyślany?
- Trener Duszan Radolsky przyglądał mu się od miesięcy. Widziałem go na żywo w młodzieżówce w Budapeszcie. Rozmawiałem o nim z trenerem Klejndinstem, który go zna najlepiej. Naprawdę wiem, kogo pozyskaliśmy.
Wybudował pan fabrykę w Użhorodzie. Czy będzie ukraiński odpowiednik Dyskobolii?
- Niczego nie chcę przesądzać. W Użhorodzie jest II-ligowy zespół, który stanowi zaplecze Dynama Kijów. Na razie chcę tam jednak robić biznes.
Czy mieliście jakieś propozycje dla Mili?
- Było kilka. Nie łudzę się, że jeśli ktoś go będzie chciał naprawdę kupić, to uda nam się go zatrzymać. Kluby w
pierwszego gola w Holandii.&lt;/&gt;<br>&lt;who17&gt;Czy transfer Michała Stasiaka był do końca przemyślany?&lt;/&gt;<br>&lt;who18&gt;- Trener Duszan Radolsky przyglądał mu się od miesięcy. Widziałem go na żywo w młodzieżówce w Budapeszcie. Rozmawiałem o nim z trenerem Klejndinstem, który go zna najlepiej. Naprawdę wiem, kogo pozyskaliśmy.&lt;/&gt;<br>&lt;who17&gt;Wybudował pan fabrykę w Użhorodzie. Czy będzie ukraiński odpowiednik Dyskobolii?&lt;/&gt;<br>&lt;who18&gt;- Niczego nie chcę przesądzać. W Użhorodzie jest II-ligowy zespół, który stanowi zaplecze Dynama Kijów. Na razie chcę tam jednak robić biznes.&lt;/&gt;<br>&lt;who17&gt;Czy mieliście jakieś propozycje dla Mili?&lt;/&gt;<br>&lt;who18&gt;- Było kilka. Nie łudzę się, że jeśli ktoś go będzie chciał naprawdę kupić, to uda nam się go zatrzymać. Kluby w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego