Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 09.25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
2004 r., a więc tuż po publikacjach "Rz". Śladów po takiej transakcji nie ma ani w dokumentach BNT w rejestrze handlowym w Zurychu, ani w szwajcarskim dzienniku urzędowym SHAB.
Żeby ustalić, jak jest naprawdę, warszawscy prokuratorzy zwrócili się do Szwajcarów o zabezpieczenie wszystkich dokumentów spółki BNT i dokumentację ze szwajcarskiego odpowiednika polskiego sądu rejestrowego. - Do dziś szwajcarska prokuratura nie udzieliła nam tej pomocy. Dodatkowo zwróciliśmy się o przesłuchanie Toniego Stauba. Chodzi o potwierdzenie, czy rzeczywiście doszło do sprzedaży udziałów w BNT - powiedział nam Maciej Kujawski, rzecznik prasowy warszawskiej Prokuratury Okręgowej.
Warszawa czeka też na historię zablokowanych rachunków Naumana, Bańbuły oraz kilku
2004 r., a więc tuż po publikacjach "Rz". Śladów po takiej transakcji nie ma ani w dokumentach &lt;name type="org"&gt;BNT&lt;/&gt; w rejestrze handlowym w &lt;name type="place"&gt;Zurychu&lt;/&gt;, ani w szwajcarskim dzienniku urzędowym SHAB.<br>Żeby ustalić, jak jest naprawdę, warszawscy prokuratorzy zwrócili się do Szwajcarów o zabezpieczenie wszystkich dokumentów spółki &lt;name type="org"&gt;BNT&lt;/&gt; i dokumentację ze szwajcarskiego odpowiednika polskiego sądu rejestrowego. - Do dziś szwajcarska prokuratura nie udzieliła nam tej pomocy. Dodatkowo zwróciliśmy się o przesłuchanie &lt;name type="person"&gt;Toniego Stauba&lt;/&gt;. Chodzi o potwierdzenie, czy rzeczywiście doszło do sprzedaży udziałów w &lt;name type="org"&gt;BNT&lt;/&gt; - powiedział nam &lt;name type="person"&gt;Maciej Kujawski&lt;/&gt;, rzecznik prasowy warszawskiej &lt;name type="org"&gt;Prokuratury Okręgowej&lt;/&gt;.<br>Warszawa czeka też na historię zablokowanych rachunków &lt;name type="person"&gt;Naumana&lt;/&gt;, &lt;name type="person"&gt;Bańbuły&lt;/&gt; oraz kilku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego