Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
kolejki ligi izraelskiej. Zespół polskiego napastnika - Hapoel Beer-Sheva podejmował na własnym boisku Maccabi Hajfa. Były zawodnik Śląska Wrocław strzelił gola w 43. minucie, a mecz zakończył się remisem 2:2.

Valderrama wraca
MAGDALENA
Carlos Valderrama (41 l.) postanowił jednak nie kończyć kariery piłkarskiej. Najsłynniejszy piłkarz kolumbijski przed 8 miesiącami ogłosił, że definitywnie zrywa z futbolem, gdyż czuje się już oldboyem. Tymczasem nazywany przez kibiców "El Pibe" (Chłopak) piłkarz właśnie podpisał roczny kontrakt z kolumbijskim klubem Union Magdalena.

Dudek - kierunek Berlin
Czy bramkarz Liverpoolu dołączy do polskiej kolonii w Hercie?
Jerzy Dudek może już niedługo opuścić Anglię. Polski bramkarz dostał ofertę
kolejki ligi izraelskiej. Zespół polskiego napastnika - Hapoel Beer-Sheva podejmował na własnym boisku Maccabi Hajfa. Były zawodnik Śląska Wrocław strzelił gola w 43. minucie, a mecz zakończył się remisem 2:2.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Valderrama wraca&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;MAGDALENA&lt;/&gt;<br>Carlos Valderrama (41 l.) postanowił jednak nie kończyć kariery piłkarskiej. Najsłynniejszy piłkarz kolumbijski przed 8 miesiącami ogłosił, że definitywnie zrywa z futbolem, gdyż czuje się już oldboyem. Tymczasem nazywany przez kibiców "El Pibe" (Chłopak) piłkarz właśnie podpisał roczny kontrakt z kolumbijskim klubem Union Magdalena.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Dudek - kierunek Berlin&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Czy bramkarz Liverpoolu dołączy do polskiej kolonii w Hercie?&lt;/&gt;<br>Jerzy Dudek może już niedługo opuścić Anglię. Polski bramkarz dostał ofertę