Tytuł: Metropol
Nr: 02.12
Rok: 2001
cyklu Pucharu Świata w kombinacji norweskiej.
Po skokach był trzeci, ale na trasie biegu wyprzedził obu startujących przed nim zawodników - Austriaka Davida Kreinera i Japończyka Daito Takahashi.
(PAP)

Zoeggler zwyciężył w PŚ saneczkarzy

SANECZKARSTWO Włoch Armin Zoeggeler zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata saneczkarzy.
W sobotę na torze olimpijskim w Salt Lake City Zoeggeler wygrał siódme, przedostatnie zawody z tego cyklu.

Ścigaczewski zaskoczył, Partyka nie przeskoczył

W Spale odbył się ósmy międzynarodowy mityng lekkoatletyczny im. Marka Muszyńskiego "Opoczno 2001".
Zwycięzcą w skoku wzwyż mężczyzn został Szwed Stefan Holm, pokonując wysokość 2,30 m. Drugie miejsce zajęli ex aequo Rosjanin
cyklu Pucharu Świata w kombinacji norweskiej.<br>Po skokach był trzeci, ale na trasie biegu wyprzedził obu startujących przed nim zawodników - Austriaka Davida Kreinera i Japończyka Daito Takahashi.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zoeggler zwyciężył w PŚ saneczkarzy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SANECZKARSTWO&lt;/&gt; Włoch Armin Zoeggeler zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata saneczkarzy.<br>W sobotę na torze olimpijskim w Salt Lake City Zoeggeler wygrał siódme, przedostatnie zawody z tego cyklu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ścigaczewski zaskoczył, Partyka nie przeskoczył&lt;/&gt;<br><br>W Spale odbył się ósmy międzynarodowy mityng lekkoatletyczny im. Marka Muszyńskiego "Opoczno 2001".<br>Zwycięzcą w skoku wzwyż mężczyzn został Szwed Stefan Holm, pokonując wysokość 2,30 m. Drugie miejsce zajęli ex aequo Rosjanin